• Hokej-kempy.cz
  • Hokej-kempy.cz
  • Hokej-kempy.cz
  • Hokej-kempy.cz
  • Hokej-kempy.cz
  • Hokej-kempy.cz

Vítáme vás na stránkách provozovatele příměstských hokejových kempů pro nejmladší kategorie hokejistů. Věříme, že vám můžeme pro tyto kategorie nabídnout kvalitní přípravu pro jejich další rozvoj. Vybíráme celoročně termíny jednotlivých kempů tak, aby nezasahovaly v sezónách do oddílových povinností a zároveň nabídly vždy i něco nového.

Všechny kempy jsou zaměřeny na zdokonalování všech hokejových činností s přihlédnutím k věku a dovednostní úrovni dětí. Důraz je kladen na kvalitu a intenzitu všech cvičení v malých skupinkách, aby se trenéři zábavnou formou mohli individuálně věnovat všem dětem. Vše je zajišťováno zkušeným realizačním týmem, všichni licencovaní trenéři jsou bývalí nebo aktivní hokejisté s trenérskými zkušenostmi s mládeží.  U jednotlivých kempů se vždy zaměřujeme i na jiné pohybové aktivity mimo led s nejčastějším využitím kompletního zázemí zimního stadionu v Říčanech u Prahy Merkur Ice Arena a přilehlých sportovišť. Více informací

Účastníci kempu se setkali s hvězdami NHL

Novinky

Je dobré být ve správnou dobu na správném místě.
V rámci letošního kempu jsme zvládli i několik podpisových akcí s hráčskými hvězdami NHL vč. Jakuba Vrány a Davida Pastrňáka.


FotogalerieVíkendové hokejové tréninky

pro r.2006 a mladší

Klasická tréninková jednotka o délce 60.minut na ledě + 30.-45.minut v tělocvičně (zaměřeno na kompenzační cvičení). Jednotlivé tréninky budou mít vždy svoje předem určené tématické zaměření.

Září 2019


Připravujeme...

Rolino spol. s r. o. partnerem kempu


Jazykové studio Rolino náš partner v oblasti vzdělávání věnoval vylosovanému účastníkovi našeho kempu poukaz na dětský jazykový kurz Anglického jazyka na celý školní rok 2019/2020 v hodnotě 9.650,-Kč.